تقویم روز
امروز سه شنبه 19 فروردين ماه 1399 ساعت 22:05 ب ظ
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

نجات جان بیمار با ایست قلبی در آنژیوگرافی بیمارستان22بهمن

امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

به گزارش وب دا؛ بیماری که در اسفراین دچار ایست قلبی بدنبال سکته قلبی شده بود  با انتقال به بخش آنژیوگرافی نیشابور از مرگ حتمی نجات یافت .

رئیس مرکز آموزشی و پژوهشی و درمانی 22بهمن گفت : بیمار آقایی 57 ساله بدون سابقه بیمار قلبی در منزل در شهر اسفراین  دچار حمله قلبی شده بود که ،پس از انجام احیای قلبی در بیمارستان اسفراین برای درمان گرفتگی رگ های قلب با آمبولانس و با کاهش سطح هوشیاری با هماهنگی ستاد هدایت توسط دکتر وثوقی فوق تخصص قلب در مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی 22بهمن نیشابور پذیرش شد.

دکتر امید رضا امینی گفت:با هماهنگی ستاد هدایت دانشکده علوم پزشکی  نیشابور  بیمار به محض پذیرش در بخش سی سی یو به سرعت به بخش آنژیوگرافی منتقل و تحت درمان باز کردن رگ قلب (آنژیوپلاستی- استنت گذاری  ) توسط دکتر وثوقی فلو شیپ آنژیوپلاستی قرار گرفت و از مرگ حتمی نجات یافت.

این متخصص قلب افزود: بیمار سپس در بخش مراقبت های ویژه قلبی با کمک دستگاه تنفس مصنوعی به مدت شش روز تحت درمان بود که بحمد الله با تلاش پرسنل و پزشکان بخش  سی سی یو یک بیمارستان، بیمار هوشیاری خود را بازیافت .

این گزارش می افزاید:بیمار روز گذشته با هوشیاری کامل و با لبی خندان و رضایت کامل بیمار و خانواده از خدمات فوق تخصصی دپارتمان  قلب در نیشابور به آغوش خانواده برگشت .

دکتر امینی در پایان از زحمات فوق تخصص قلب و تیم آنژیوگرافی بیمارستان و همکاران بخش مراقبت های ویژه قلبی تقدیر و تشکر کرد .

اخبــار مهــم
آرشیو اخبار