تقویم روز
امروز پنج شنبه 19 تیر ماه 1399 ساعت 06:29 ق ظ
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

بهبودی کامل بیمار مبتلا به آنفلوانزا با تلاش شبانه روزی پرسنل مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن نیشابور

امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن از نجات جان بیمار مبتلا به آنفلوانزا با تلاش شبانه روزی پزشکان و همکاران بخش های آی سی یو داخلی، پست آی سی یو داخلی و بخش داخلی یک خبر داد.

دکتر امید رضا امینی در گفت و گو با خبر نگار وب دا گفت: بیمار آقایی 45 ساله با تشخیص قطعی آنفلوانزا در تاریخ 1398/9/8 در بخش آی سی یو داخلی  این مرکز پذیرش شد و با توجه به وخامت حال عمومی، با تلاش شبانه روزی پزشکان ،بویژه دکتر بیک محمدی متخصص عفونی مرکز و پرسنل درمانی در ارائه خدمات تخصصی با بهبودی کامل علائم بالینی ترخیص شد.

وی افزود: پس از یک هفته درمان مناسب در بخش آی سی یو تحت مراقبت های ویژه، بیمار به بخش پست آی سی یو منتقل و پس از دریافت خدمات درمانی مناسب مرخص شد.

دکتر امینی در ادامه بیان کرد: از ابتدای فصل پاییز تا کنون در این مرکز 222 بیمار مشکوک به آنفلوانزای فصلی و فوق حاد، بستری و تحت درمان قرار گرفته و پس از درمان، از این مرکز مرخص شده اند.

وی در پایان گفت: خانواده این بیمار پس از مرخص شدن وی از بیمارستان، با حضور در اتاق ریاست دانشکده علوم پزشکی نیشابور از زحمات کلیه پزشکان و پرستاران این مرکز قدردانی کردند و از درگاه خداوند منان برای همه افرادی که در راه حفظ سلامت مردم می کوشند، آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون داشتند.

اخبــار مهــم
آرشیو اخبار