تقویم روز
امروز جمعه 20 تیر ماه 1399 ساعت 08:11 ق ظ
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

کمک 1500 میلیون ریالی خیّرین نیشابوری به حوزه سلامت

امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

چشمه های سخاوت همچنان می جوشد

 

 

کار خیر، تجلی عشق به همنوع است که از دل انسان‌های مهربان و متعهد سرچشمه می‌گیرد. این جوشش در سکوتی بی ادعا و آرامش آغاز می‌شود و سرانجام بدون اینکه کسی بتواند آن را محدود و یا مخفی کند، به یک الگوی رفتارِ اجتماعی  تبدیل می شود، امروز انسان‌هایی هستند که به دیگران و دردهایشان می‌اندیشند و از توانمندی های خود جهت کاستن از رنج همنوعان نیازمند قدم بر می دارند. آن هایی که بارقه‌های امید را در دل افراد روشن می‌کنند و نوید می دهند که هنوز می توان به زندگی و مهربانی، امید داشت و انگیزه گرفت...

خیّرین نیک اندیش سلامت باری دیگر سبدهایی لبریز از عشق به همنوع را به ارمغان آوردند و در چهار ماه گذشته مبلغ یک هزار و 500 میلیون ریال را برای خرید تجهیزات پزشکی،  به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22 بهمن اهدا کردند. 

‎رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن در این خصوص به وب دا گفت: به همّت خانواده نیک اندیش مرحومه ربابه بخشعلی در اقدامی خداپسندانه یک دستگاه اتوآنلایزر به ارزش 770میلیون ریال و همچنین به همّت خانواده مرحوم قهرمان زاده با پیگیری ساعی سلامت آقای هدایتی یک  دستگاه کواگولومتر به ارزش 179 میلیون ریال به آزمایشگاه این مرکز اهدا شد.

دکتر امیدرضا امینی افزود: خیّر نیک اندیش سلامت علی اکبر بشری یک دستگاه هولتر فشار خون به ارزش 180میلیون ریال را برای بررسی فشار خون بیماران قلبی به درمانگاه تخصصی عطار اهدا کرد.

این متخصص قلب در ادامه از همیاری خیّر نیک اندیش آقای کیانی فر (مدیرعامل شرکت لبنیات نوبر) در خصوص تجهیز بخش سی سی یوی  بیمارستان به دستگاه کولر گازی به ارزش 75 میلیون ریال و از کمک خانواده های مرحوم آقا بزرگ حسینی، مرحوم جاوید منش، مرحوم حاج یدالله کوثری، حاج محمد گلشنی و عطار نژاد جهت تجهیزات پزشکی مورد نیاز بخش های شیمی درمانی، قلب و سایر بخش های درمانی به ارزش 420 میلیون ریال نیز تقدیر کرد.  

رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن در پایان از خیرینی که جهت خرید تجهیزات پزشکی قدم در راه خیر گذاشتند، تقدیر کرد و افزود: کار نیکوی انفاق و کمک به درمان بیماران بی بضاعت موهبتی است که خداوند بزرگ نصیب بندگان خاص خود می کند و امیدواریم این فرهنگ خیر در راستای خدمت رسانی بهتر به بیماران ادامه یابد.

 

و امروز نیشابور این فیروزه ی انگشتری سرزمینمان ایران، سلام می کند به آنان که در کوله بارشان بخشندگی، مهربانی و عشق را آورده اند.

حضورتان همیشه سبز

اخبــار مهــم
آرشیو اخبار