تقویم روز
امروز دوشنبه 20 مرداد ماه 1399 ساعت 15:04 ب ظ
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

تقدیر از کمک شرکت فولاد خراسان به خط مقدم جبهه سلامت

امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

رییس مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی ۲۲بهمن از کمک انسان دوستانه شرکت فولاد خراسان در خصوص اهدای تجهیزات حفاظت فردی به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی ۲۲بهمن تقدیر نمود.

 دکتر امید رضا امینی در گفت وگو با خبر نگار وب دا گفت: دو محموله تجهیزات حفاظت فردی از کمک‌های شرکت‌ فولاد خراسان به دانشکده علوم پزشکی نیشابور و به بیمارستان ۲۲بهمن تحویل شده است.

 مجتمع فولاد خراسان کمک‌های خود را شامل ١۵٠٠سری گان جراحی و ٢٩٠ «کیت حفاظت فردی) و ۱۰۰۰عدد ماسک 95 و دو نفر نیروی پرستار بخش ویژه به بیمارستان ۲۲بهمن دانشکده علوم پزشکی نیشابور تحویل نموده است.

 دکتر امینی همچنین از مهندس مختاری، مدیر گلخانه گلپاد که با اهدای گل به پرستاران و پرسنل مرکز خستگی را از تن این عزیزان زدود، تقدیر نمود.

رییس بیمارستان ۲۲بهمن از تلاش و جانفشانی پزشکان فداکار متخصص عفونی و داخلی و کلیه پزشکان اورژانس و همکاران پرستار در درمان بیماران کرونا تقدیر نمود و اظهار امیدواری کرد که با قرنطینه خانگی به مدت دو هفته بتوانیم بر زنجیره انتقال ویروس کرونا را بشکنیم و این بیماری را شکست دهیم.

 

اخبــار مهــم
آرشیو اخبار